TRIPOWER Lightning

TRIPOWER Lightning

TRIPOWER Lightning to rowerowa wiatrówka o wielu twarzach i zastosowaniach. Najważniejsze cechy to ochrona przed trudniejszymi warunkami pogodowymi i maksymalizacja bezpieczeństwa na drodze.

Tripower Lightning Racing Red x3 Icons

Trzy twarze Lightspeed

Jednolity kolor kurtki to nieco mylące pierwsze wrażenie. W rzeczywistości materiał pokryty jest gęstym wzorem świetnie działających odblasków widocznych w światłach nadjeżdżających pojazdów. Odblaski, dzięki specjalnej warstwie fluorescencyjnej świecą na zielono w zupełnych ciemnościach.

TRIPOWER Lightning on road test

Ochrona przed wiatrem i mżawką

Lighning nie ochroni Cię przed huraganem Katrina, nie wejdziesz w niej również na Everest. Jednak świetnie da sobie radę w wietrzne dni treningowe czy podczas dojazdu do pracy. Niewielka mżawka także nie stanowi przeszkody. Wszystkie kurtki TRIPOWER przejechały i przebiegły setki kilometrów testów, często w bardzo niesprzyjających warunkach. Oddajemy je w Wasze ręce z pełnym przekonaniem o jakości i funkcjonalności.

TRIPOWER Lightning Spider Black Glow

dlaczego świeci w ciemności?

Efekt ten osiągnięty jest dzięki specjalnej, dodatkowej warstwie na elementach odblaskowych. Dzięki czemu nawet w całkowitych ciemnościach pozostajemy widoczni.

TRIPOWER Lightning park

krój dopasowany do aktywności sportowej

Wysoki kołnierzyk, przedłużone plecy, przedłużone rękawy z pętlą na kciuk

TRIPOWER Lightning packed

wygodny pokrowiec

W tylną kieszonkę wszyty jest specjalny pokrowiec, w który możemy zwinąć kurtkę Lighning. Pokrowiec włożysz w koszyk na bidon, kieszonkę kolarskiej koszulki, plecak. Sięgniesz po nią, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. Lightning działa jak Twój przyjaciel, zawsze gotowy do pomocy.

TRIPOWER Lightning Spider Black

Praktyczne kieszenie

TRIPOWER Lightning wyposażona jest w jedną kieszonkę, oraz dwa otwory pozwalające się dostać do kieszonek w bluzie, czy koszulce pod kurtką. Rozwiązanie takie pozwala na nie odkształcanie się w trakcie aktywności sportowej bardzo lekkiej kurtki przez przeładowane kieszenie.

  • gęsty wzór elementów odblaskowych na całej powierzchni kurtki
  • elementy odblaskowe pokryte dodatkową warstwą świecącą w ciemności
  • 135g w rozmiarze L
  • skuteczna ochrona przed wiatrem i mżawką
  • kołnierzyk z wysokim zapięciem 
  • rękawy o specjalnym, wygodnym dla kolarzy kroju
  • pranie ręczne w chłodnej wodzie
  • nie odwirowywać
  • nie prasować